-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Robot sprzątający Teesa Smart VAC 2 TSA5050 0,35L Tuya
Symbol:
TSA5050
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901890073738 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Moc ssania | 1000 Pa |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kształt | Okrągły |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Napięcie baterii | 9,6 V |
| Czas ładowania | 6 godz |
| Pobór mocy | 15 W |
| Czas pracy | 90 min |
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
| Średnica | 28 cm |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Waga produktu | 1,6 kg |
| Wysokość produktu | 77 mm |
| Głębokość produktu | 280 mm |
| Pojemność na kurz (łącznie) | 0,2 l |
| Poziom hałasu | 52 dB |
| Liczba programów | 3 |
| System filtracji HEPA | Tak |
| Klasa HEPA | HEPA 11 |
| Szerokość | 410mm |
| Długość | 355mm |
| Wysokość | 120mm |
Dane producenta
Lechpol Electronics Leszek sp k.
Garwolińska 1
08-400 Miętne
Poland
256850040
serwis@lechpol.pl
