-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Router DrayTek Vigor 2865 Annex-B
Symbol:
2113332
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4712909129671 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Pobór mocy | 24 W |
| Głębokość produktu | 166 mm |
| Wysokość produktu | 46 mm |
| Szerokość produktu | 241 mm |
| Waga produktu | 620 g |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT) | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WEP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Firewall | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1Q |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 5 |
| Wersja USB | 2.0 |
| Ilość portów USB | 2 |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| DSL WAN | Tak |
| Połączenie USB 3G/4G | Tak |
| Ethernet WAN | Tak |
| SFP WAN | Nie |
| VDSL | Tak |
| VDSL2 | Tak |
| ADSL2 | Tak |
| ADSL | Tak |
| ADSL2 + | Tak |
| Szerokość | 445mm |
| Długość | 465mm |
| Wysokość | 150mm |
