-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Router Keenetic Roamer 4G KN-5110-01-EU AX230
Symbol:
KN-5110-01-EU
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4897082922575 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Rodzaj urządzenia | Modem sieci komórkowej |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 3000 mAh |
| Rodzaj zasilania | Bateria, USB |
| Szerokość produktu | 64,2 mm |
| Wysokość produktu | 108 mm |
| Głębokość produktu | 17,3 mm |
| Waga produktu | 126 g |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Głębokość opakowania | 45 mm |
| Szerokość opakowania | 80 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 202 g |
| Wysokość opakowania | 120 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Wi-Fi | Tak |
| Port USB | Tak |
| Typ portu USB | USB Type-C |
| Standardy 4G | LTE |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Sieć danych | 4G |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 46mm |
