-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Router ZTE MF258 + IDU Wifi6
Symbol:
MF258K+IDU
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6902176115806 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Typ produktu | Zestaw |
| Kolor produktu | Biały |
| Firewall | Tak |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK |
| Zawartość opakowania | Router ODU x 1 |
| Zawartość opakowania | LAN Cable 10 m x 1 |
| Zawartość opakowania | Akcesoria montażowe |
| Zawartość opakowania | Router IDU x 1 |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Typ anteny | Wewnątrzne i zewnętrzne |
| Szerokość | 300mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 310mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie wystawiać urządzenia na skrajne temperatury.
• Nie narażać urządzenia na działanie wody lub wilgoci.
• Nie demontować urządzenia samodzielnie, grozi to porażeniem prądem.
