Telewizor Samsung QE83S90FAEXXH OLED 83'' 4K Ultra HD 144Hz Tizen Dolby Atmos Czarny
Symbol: QE83S90FAEXXH
Specyfikacja
Interfejs do montażu panelu 400 x 300 mm
Standard VESA Tak
Kolor produktu Czarny
Stojak typu Nóżka centralna
Typ ramki 4 Bezramkowy
Kolor podstawy Srebrny
Rok wprowadzenia 2025
Napięcie wejściowe AC 220 - 240 V
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Tryb energooszczędny Tak
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 150 kWh
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 379 kWh
Klasa efektywności energetycznej (SDR) F
Waga (z podstawą) 39,4 kg
Głębokość (bez podstawy) 44,9 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 359 mm
Wysokość (bez podstawy) 1062,8 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 1851 mm
Szerokość (bez podstawy) 1851 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 1133,7 mm
Głębokość podstawy 35,9 cm
Waga (bez podstawy) 37,6 kg
Szerokość podstawy 36,6 cm
OSD Tak
Aktualizacje oprogramowania urządzenia Tak
Automatyczne wyłączanie zasilania Tak
Liczba języków OSD 28
Elektroniczny przewodnik po programach Tak
Sterowanie głosem Tak
Przewodnik głosowy Tak
Współpracuje z Samsung Bixby Tak
Wersja Bluetooth 5.3
Wi-Fi Tak
Przeglądarka internetowa Tak
Przewodowa sieć LAN Tak
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth Tak
Przeglądanie Tak
Funkcja napisów Tak
Tryb gry Tak
AMD FreeSync Tak
Technologia High Dynamic Range (HDR) OLED HDR+
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Procesor obrazu NQ4 AI Gen3
Dźwięk z telewizora do urządzenia mobilnego Tak
Tryb ambientu Tak
TV key support Tak
AI Upscale Tak
Typ AMD FreeSync FreeSync Premium Pro
Multi View Tak
Obsługa aplikacji SmartThings Tak
Waga wraz z opakowaniem 49,8 kg
Głębokość opakowania 189 mm
Wysokość opakowania 1234 mm
Szerokość opakowania 2024 mm
Podstawa biurkowa Tak
W zestawie pilot zdalnego sterowania Tak
Przewody Prąd przemienny
Pilot zdalnego sterowania TM2360E
Technologia wyświetlacza OLED
Przekątna ekranu 83"
Typ HD 4K Ultra HD
Długość przekątnej ekranu (cm) 210,8 cm
Natywna częstotliwość odświeżania 120 Hz
Natywna proporcja obrazu 16:9
Kształt ekranu Płaski
Rozdzielczość 3840 x 2160 px
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 120 Hz
Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza 144 Hz
Ekran matowy Tak
Moc wyjściowa (RMS) 40 W
Kanały wyjścia audio 2.1 kan.
Wbudowany subwoofer Tak
Wbudowane dekodery dzwieku Dolby Atmos
Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) Tak
Deskryptor wstępnego wyboru audio Tak
Wejście PC (D-Sub) Nie
Consumer Electronics Control (CEC) Anynet+
Ilość portów HDMI 4
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Moduł CI+ Tak
Liczba złącz rf 2
Liczba portów USB 2.0 2
Wejście cyfrowe audio 1
Wspólny interfejs Nie
Common Interface Plus (CI +) wersja 1.4
System formatu sygnału cyfrowego DVB-C
System formatu sygnału cyfrowego DVB-S2
System formatu sygnału cyfrowego DVB-T2
Typ tunera Analogowe i cyfrowe
Liczba tunerów 2 tuner(y)
Telewizja internetowa Tak
Smart TV Tak
HbbTV Tak
Zainstalowany system operacyjny Tizen
Tryby inteligentne Filmowiec
Tryby inteligentne Gra
Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV) 2.0.4
Obsługa Apple AirPlay 2 Tak
Dublowanie dźwięku Tak
Lustrzane odbicie inicjacji telewizyjnej Tak
Technologie Samsung (AV/TV) LaserSlim Design
Technologie Samsung (AV/TV) Wide Viewing Angle
Technologie Samsung (AV/TV) Motion Xcelerator 144Hz
Technologie Samsung (AV/TV) Smart Calibration
Technologie Samsung (AV/TV) Object Tracking Sound Lite
Technologie Samsung (AV/TV) Q-Symphony
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 2205107
Szerokość 1235mm
Długość 190mm
Wysokość 2025mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
3840 x 2160 px
Przekątna ekranu:
83"