-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 38365 przedłużacz AV Nadajnik AV Czarny
Symbol:
8234627
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888383653 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Obsługiwane typy kabli | Cat6 |
| Wersja HDCP | 1.4/2.2 |
| Kolor produktu | Czarny |
| HDCP | Tak |
| Maksymalny dystans transferu | 100 m |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Model | Nadajnik AV |
| Szerokość pasma | 18 Gbit/s |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Napięcie pracy | 12 V |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Szerokość produktu | 204 mm |
| Wysokość produktu | 21,5 mm |
| Waga produktu | 980 g |
| Głębokość produktu | 134 mm |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Głębokość opakowania | 185 mm |
| Szerokość opakowania | 245 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 75 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,3 kg |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Rodzaje końcówek zasilania w zestawie | EU |
| Rodzaje końcówek zasilania w zestawie | UK |
| Rodzaje końcówek zasilania w zestawie | AU |
| Rodzaje końcówek zasilania w zestawie | US |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Podczerwień |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0b |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| Liczba portów | 1 |
| Zdanlne wyjścia IR | 1 |
| Ilość portów USB | 3 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Zdalne wejście IR | 1 |
| HDMI in | 1 |
| Złącze światłowodowe | SFP+ |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu B |
| Wersja USB | 2.0 |
| Wejścia RJ-45 | 2 |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Wejśćie 3,5 mm | Tak |
| Wyjście 3,5mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Szerokość | 148mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 445mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
