-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 38519 serwer video 3840 x 2160 px 60 fps
Symbol:
589627
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888385190 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Metal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Napięcie | 12 V |
| Głębokość produktu | 130 mm |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Waga produktu | 190 g |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Obsługa PoE | Tak |
| Głębokość opakowania | 181 mm |
| Szerokość opakowania | 213 mm |
| Wysokość opakowania | 77 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,02 kg |
| Ilość portów wejściowych HDMI | 1 |
| Rodzaj złącza audio | 3,5 mm (1/8") |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3840 x 2160 px |
| Formaty kompresji | H.265 |
| Formaty kompresji | H.264 |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 fps |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Szerokość | 148mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 445mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
