-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Termostat do sterowania temperaturą Nice Fan2-Control White
Symbol:
FAN2-CONTROL
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5902701704025 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Inteligentny termostat | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Model | Cyfrowy termostat |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 55°C |
| Z-Wave | Tak |
| Szerokość produktu | 86 mm |
| Głębokość produktu | 14 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 60mm |
