-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Tor Carrera Spidey Go Spidey Go! 2,9m
Symbol:
20063050
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4007486630505 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Liczba kontrolerów gier w zestawie | 2 |
| Kompatybilność z marką | Carrera |
| Typ produktu | Zestaw pojazdów i torów |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Materiały | Plastik |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Zalecany wiek (min) | 3 lata |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wymagane baterie | Tak |
| (cdm) Liczba baterii (2) | 4 |
| Rozmiar baterii | LR14 |
| Długość toru zabawkowego | 2,9 m |
| Szerokość produktu | 1140 mm |
| Głębokość produktu | 875 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Liczba pojazdów jest zawarta | 2 |
| Szerokość | 500mm |
| Długość | 73mm |
| Wysokość | 304mm |
