-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
UPS PowerWalker VFI 3000 AT 3000VA/2700W
Symbol:
1688771
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4260074982473 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Regulacja napięcia wyjściowego | -1 - 1% |
| Regulacja częstotliwości wyjściowej | -0.5 - 0.5 Hz |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 3 kVA |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 208 V |
| Topologia UPS | Podwójnej konwersji (online) |
| Awaryjne wyłączenie zasilania | Tak |
| Współczynnik szczytu | 3:1 |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 80 V |
| Moc rzeczywista | 2700 W |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Współczynnik mocy wyjściowej | 0,9 |
| Częstotliwość wejściowa | 40/70 Hz |
| Przebieg falowy | Czysty sinus |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 300 V |
| Współczynnik mocy wejściowej | 0,99 |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Poziom THD prądu wyjściowego | 5% |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Układ | Tower |
| Wbudowany wentylator | Tak |
| Szerokość produktu | 196 mm |
| Waga produktu | 21 kg |
| Głębokość produktu | 416 mm |
| Wysokość produktu | 342 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Głębokość opakowania | 512 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 27,7 kg |
| Szerokość opakowania | 294 mm |
| Wysokość opakowania | 458 mm |
| Typ portu USB | USB Typu B |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port USB | Tak |
| Wtyczka | C20 panel |
| Port RS-232 | 1 |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Typy wyjść AC | Terminal |
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Liczba obsługiwanych baterii | 6 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
| Szerokość | 128mm |
| Długość | 448mm |
| Wysokość | 225mm |
