-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Centrala Nice Yubii Home Pro YHP-001 (2) EU
Symbol:
Yubii Home Pro YHP-001 (2) EU
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5902701704131 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Pojemność dysku | 8 GB |
| Taktowanie procesora | 1,2 GHz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie | 12 V |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Typ pamięci RAM | LPDDR3 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Nośniki | eMMC |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Z-Wave | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Ilość portów USB | 1 |
| Wi-Fi | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Współpraca z ZigBee | Tak |
| Szerokość | 255mm |
| Długość | 195mm |
| Wysokość | 95mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Pojemność dysku:
8 GB
Pamięć RAM:
2 GB
