-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Czajnik ELECTROLUX E4GK1-4GB
Symbol:
E4GK1-4GB
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 7332543789573 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Filtr Anti-Calc | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Regulowany termostat | Nie |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Materiał obudowy | Szkło, Stal nierdzewna |
| Moc | 2200 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Szerokość produktu | 161 mm |
| Głębokość produktu | 232 mm |
| Wysokość produktu | 242 mm |
| Długość przewodu | 0,75 m |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Szerokość | 234mm |
| Długość | 195mm |
| Wysokość | 255mm |
