-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Czajnik elektryczny ADLER AD 1340
Symbol:
AD 1340
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903887805247 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Stal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Czas utrzymywania ciepła | 120 min |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Regulowany termostat | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Liczba ustawień temperatury | 7 |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Filtr Anti-Calc | Tak |
| Moc | 2200 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Głębokość produktu | 190 mm |
| Waga produktu | 986 g |
| Wysokość produktu | 265 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,5 kg |
| Języki instrukcji obsługi | INC |
| Typ ekranu | LCD |
| Długość przewodu | 0,69 m |
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Kształt | Kształt dzbanka |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Produkty na warstwę palety | 5 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 7 szt. |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 220mm |
| Wysokość | 235mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy.
• Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania.
• Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania.
Dane producenta
Adler Sp. z o.o.
Ordona 2A
01-237 Warszawa
Poland
888457196
ce@adler.com.pl
