-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Czajnik elektryczny ADLER AD 1388b beżowy
Symbol:
AD 1388b
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5905575911520 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,8 l |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Nie |
| Wskaźnik poziomu wody | Nie |
| Materiał obudowy | Polipropylen |
| Materiał obudowy | Stal szlachetna INOX |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Schowek na przewód | Tak |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc maksymalna | 650 W |
| Moc nominalna | 550 W |
| Szerokość produktu | 183 mm |
| Głębokość produktu | 141 mm |
| Długość przewodu | 0,75 m |
| Waga produktu | 720 g |
| Wysokość produktu | 199 mm |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 145mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania.
• Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania.
• Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy.
Dane producenta
Adler Sp. z o.o.
Ordona 2A
01-237 Warszawa
Poland
888457196
ce@adler.com.pl
