-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Czyjnik ruchu Nice Motion-Control (FGMS-001 ZW5 EU)
Symbol:
NICE FGMS-001 ZW5 EU
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5902701703431 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Typ mocowania | Ściana |
| Maksymalna wysokość instalacji | 2,4 m |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Z-Wave | Tak |
| Kąt detekcji | 120° |
| Rodzaj baterii | CR123A |
| Napięcie | 3 V |
| Szerokość produktu | 56 mm |
| Głębokość produktu | 56 mm |
| Wykrywacz odległości | 7 m |
| Typ przetwornika obrazu | Czujnik podczerwieni |
| Odległość transmisji | 40 m |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Funkcja alarmu | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres pomiaru temperatury | -20 - 100 °C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 65mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 75mm |
