ŁADOWARKA PROSTOWNIK DO AKUMULATORÓW LiFePO4 EUROPOWER CH-LFP/12/20 14,6V 20A KONEKTOR KROKODYLEK
Symbol: 63807
Kurier 15.99
Kurier InPost 15.99
Kurier (pobranie) 21.99
Kurier InPost (pobranie) 21.99
Dostępność Mało
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Model: CH-LFP/12/20
ŁADOWARKA PROSTOWNIK DO AKUMULATORÓW LiFePO4 EUROPOWER CH-LFP/12/20 14,6V 20A KONEKTOR KROKODYLEK - NAJWAŻNIEJSZE CECHY
  • Ładowarka do akumulatorów LiFePO4 napięciu znamionowym 12.8V oraz pojemności ≥ 40Ah
  • Do ładowania akumulatorów pracujących cyklicznie i buforowo
  • Sygnalizacja stanu ładowania za pomocą diod LED
  • Zabezpieczenie przed zwarciem
  • Zabezpieczenie przed przeciążeniem prądowym
  • Zabezpieczenie przed przeładowaniem
  • Nie wymaga nadzoru
  • Dostarczana z przewodami
ŁADOWARKA PROSTOWNIK DO AKUMULATORÓW LiFePO4 EUROPOWER CH-LFP/12/20 14,6V 20A KONEKTOR KROKODYLEK - DANE TECHNICZNE:
Model 14.6V 20A