ŁADOWARKA PROSTOWNIK DO AKUMULATORÓW LiFePO4 EUROPOWER CH-LFP/12/20 14,6V 20A KONEKTOR KROKODYLEK
Symbol: CH-LFP/12/20
Gwarancja 24 miesięcy
358.00
szt.
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 12.99
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Specyfikacja
Szerokość 140mm
Długość 549mm
Wysokość 375mm