LG 27UP650K-W | 27 " | IPS | UHD | 16:9 | 60 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels | 400 cd/m² | HDMI ports quantity 2
Symbol: 27UP650K-W.AEU
Technical details: Producer - LG
Zostaw telefon
Technical details:
Producer - LG
Package features / Embeeded battery:
No
Package features / Gross depth (mm):
694.00 mm
Package features / Gross height (mm):
212.00 mm
Package features / Gross width (mm):
496.00 mm
Package features / Packing quantity:
1.00 szt.
Package features / Paper/Pasteboard:
2720.00 g
Package features / Plastic (No PET):
680.00 g
Package features / Tare weight (kg):
3.40 kg
Package features / Volume (m3):
0.07 m³
Package features / WEEE tax:
CL109:2:2017-04-01
Technical details / Gross weight:
9.00 kg
Technical details / Net weight:
5.60 kg
Technical details / Producer:
LG
Technical details / Producer product name:
27UP650K-W
Warranty:
24 miesiąc
Wyświetlacz / Typ ekranu:
IPS
Łączność / Ilość portów HDMI:
2
Łączność / Liczba DisplayPorts:
1
Ergonomia / Mocowanie zgodne ze standardem VESA:
100 x 100 mm
Ergonomia / Oś obrotu:
Yes
Ergonomia / Regulacja pochylenia:
Yes
Ergonomia / Standard VESA:
Ergonomia / Zakres regulacji wysokości:
Multimedia / Wbudowane głośniki:
No
Multimedia / Wbudowany tuner tv:
Sieć komputerowa / Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45):
Technical details / USB-C:
Technical details / Zasilanie USB-C:
N/A
Wyświetlacz / Czas odpowiedzi (typowy):
5 ms
Wyświetlacz / Długość przekątnej ekranu (cale):
27 "
Wyświetlacz / Format obrazu:
16:9
Wyświetlacz / Jasność:
400 cd/m²
Wyświetlacz / Kąt widzenia (pionowy):
178 °
Wyświetlacz / Kąt widzenia (poziomy):
178 °
Wyświetlacz / Maksymalna częstotliwość odświeżania:
60 Hz