LG QNED 75QNED85T3C Telewizor 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Czarny
Symbol: 75QNED85T3C
szt.
Wysyłka w ciągu 5 dni
Specyfikacja
Interfejs do montażu panelu 400 x 300 mm
Kolor produktu Czarny
Standard VESA Tak
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 82,8 kWh
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 214 kWh
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Klasa efektywności energetycznej (SDR) D
Napięcie wejściowe AC 110 - 240 V
Typ zasilacza Wewnętrzny
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Wysokość (bez podstawy) 965 mm
Głębokość (bez podstawy) 30,9 mm
Szerokość (bez podstawy) 1677 mm
Szerokość podstawy 136 cm
Głębokość podstawy 37 cm
Waga (bez podstawy) 33 kg
Waga (z podstawą) 35 kg
Głębokość urządzenia (z podstawą) 370 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 1677 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 1055 mm
Przeglądarka internetowa Tak
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Przewodowa sieć LAN Tak
Wi-Fi Tak
Bluetooth Tak
Wersja Bluetooth 5.1
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Technologia High Dynamic Range (HDR) Hybrid Log-Gamma (HLG)
Technologia High Dynamic Range (HDR) Filmmaker Mode
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Zdalna obsługa za pomocą smartfona Tak
Multi View Tak
Technologia przyciemniania podświetlenia Local Dimming
Obsługiwane formaty audio MP2
Obsługiwane formaty audio WMA
Obsługiwane formaty audio AC4
Obsługiwane formaty audio PCM
Obsługiwane formaty audio AAC
Obsługiwane formaty audio EAC3
Obsługiwane formaty audio apt-X
Obsługiwane formaty audio AC3
Obsługiwane formaty audio MP3
Obsługiwane formaty audio HE-AAC
AMD FreeSync Tak
Waga wraz z opakowaniem 44,6 kg
Szerokość opakowania 1820 mm
Głębokość opakowania 200 mm
Wysokość opakowania 1115 mm
Przewody Prąd przemienny
W zestawie pilot zdalnego sterowania Tak
Pilot zdalnego sterowania MR24
Automatyczna kontrola jasności Tak
Technologia wyświetlacza QNED
Rozdzielczość 3840 x 2160 px
Przekątna ekranu 75"
Natywna częstotliwość odświeżania 120 Hz
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego Wysoki kontrast
Długość przekątnej ekranu (cm) 189 cm
Technologia interpolacji Motion Pro
Typ HD 4K Ultra HD
Kształt ekranu Płaski
Natywna proporcja obrazu 16:9
Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) Tak
Tryby dźwięku AI Acoustic Tuning
Tryby dźwięku AI Sound Pro
Tryby dźwięku Clear Voice Pro
Moc wyjściowa (RMS) 20 W
Kanały wyjścia audio 2.0 kan.
Wspólny interfejs Tak
Liczba złącz rf 2
Consumer Electronics Control (CEC) SimpLink
Ilość portów HDMI 4
Wejście PC (D-Sub) Nie
Liczba portów USB 2.0 2
Wejście cyfrowe audio 1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Wersja systemu operacyjnego 24
Smart TV Tak
Tryby inteligentne Filmowiec
Tryby inteligentne Darkroom
Tryby inteligentne Gra
Tryby inteligentne Standardowy
Tryby inteligentne Sport
Tryby inteligentne Kino
Tryby inteligentne Żywy
Zainstalowany system operacyjny WebOS
Technologie LG (AV/TV) Tryb Filmmaker™
Technologie LG (AV/TV) Bluetooth Surround Ready
Technologie LG (AV/TV) Magic Remote Control
Technologie LG (AV/TV) AI Super Upscaling 4K
Technologie LG (AV/TV) ThinQ™
Technologie LG (AV/TV) AI Acoustic Tuning
Technologie LG (AV/TV) Dynamic Tone Mapping Pro
Technologie LG (AV/TV) α8 AI Processor 4K
Technologie LG (AV/TV) LG Sound Sync
Szerokość 1820mm
Długość 200mm
Wysokość 1115mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
3840 x 2160 px
Przekątna ekranu:
75"