Ładowarka sieciowa Gembird TA-UC-PDQC30LCD-BK-02 czarna
Symbol: TA-UC-PDQC30LCD-BK-02
Kurier 15.99
Dostępność Średnia dostępność
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Gembird TA-UC-PDQC30LCD-BK-02
Szybka ładowarka USB z 3 portami o mocy 30 W, która obsługuje specyfikację QC 3.0 i PowerDelivery (PD). Wyposażona w technologię GaN, ładowarka charakteryzuje się kompaktową konstrukcją i zwiększoną efektywnością energetyczną. Praktyczny wyświetlacz LCD pozwala na łatwe monitorowanie stanu ładowania, co zapewnia wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Idealna do szybkiego ładowania smartfonów, tabletów i innych urządzeń USB, łącząc nowoczesność z funkcjonalnością.
Parametry
Gwarancja producenta 24 miesiące
Wymiary 52 x 35 x 94 mm
Kolor czarny
Masa 84 g
Porty wyjścia 2x USB-A: 5.0 V / 3.0 A, 9.0 V / 2.0 A, 12.0 V / 1.5 A | Output USB-C: 5.0 V / 3.0 A, 9.0 V / 3.0 A, 12.0 V / 2.5 A, 15.0 V / 2.0 A, 20.0 V / 1.5 A
Napięcie wejściowe 100V - 240V ~ 50/60Hz
Maksymalna moc 30W