-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 36292 kabel DisplayPort 2 m Złoto
Symbol:
36292
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888362924 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | DisplayPort |
| Długość kabla | 2 m |
| Złącze 1 | Męska |
| Kolor produktu | Złoty |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Złączka 2 | DisplayPort |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 200mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
