-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 38363 konwerter plików audio Srebrny
Symbol:
445703
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888383639 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Impedancja wyjścia | 100 Ω |
| Zakres częstotliwości | 20 - 20000 Hz |
| Zestaw układów | SPHE8107S |
| Stosunek sygnału do szumu | 101 dB |
| Przejście CEC | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Obsługiwane stawki próbek | 192 kHz |
| Certyfikaty | California Proposition 65 |
| Zużycie energii | 500 mA |
| Napięcie | 5 V |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Głębokość produktu | 65 mm |
| Wysokość produktu | 27 mm |
| Waga produktu | 81 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Przewody | USB Typ-A do Micro-USB Typ-B |
| Głębokość opakowania | 105 mm |
| Ilość | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wysokość opakowania | 65 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 174 g |
| Szerokość opakowania | 146 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| HDMI in | 1 |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wyjście audio (prawe/lewe) | 1 |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 390mm |
| Wysokość | 260mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
