-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 38533 kabel HDMI 100 m HDMI Typu A (Standard) Czarny
Symbol:
496076
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888385336 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Promień gięcia (min) | 2 cm |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 7680 x 4320 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3860 x 2160 |
| Tworzywo osłony | Aluminium |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | HDR 10+ |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 100 N |
| Ochrona magnetyczna | Tak |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Długość kabla | 100 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Próbkowanie kolorów | 4:4:4, 4:2:0 |
| Szybkość przesyłania danych | 48 Gbit/s |
| Rozmiar przewodu AWG | 32 |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Złącze 1 | Męska |
| Materiał płaszcza przewodu | Termoplastyczny elastomer |
| Średnica przewodu | 6 mm |
| Wymiary złącza 1 (SxGxW) | 38 x 8,3 x 18,3 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty | California Proposition 65 |
| Szerokość | 236mm |
| Długość | 320mm |
| Wysokość | 320mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
