-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lodówka Igloo Latitude 52 49l, czerwona
Symbol:
34223503406
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 034223503406 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Pojemność | 49 l |
| Ilość sztuk | 1 |
| Typ produktu | Lodówka turystyczna |
| Wolny od BPA | Tak |
| Wbudowane uchwyty na kubek | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Przenośny | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Szerokość produktu | 630 mm |
| Głębokość produktu | 370 mm |
| Waga produktu | 4,6 kg |
| Wysokość produktu | 380 mm |
| Szerokość | 370mm |
| Długość | 380mm |
| Wysokość | 660mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie pozostawiaj urządzenia w środku zamkniętego pojazdu przez dłuższy czas w wysokich temperaturach.
• Przechowywać lodówkę turystyczną z dala od źródeł ciepła i substancji łatwopalnych.
• Opróżnij i oczyść lodówkę przed dłuższym przechowywaniem.
