Obudowa serwerowa Rack Supermicro CSE-813MFTQC-350CB2 (kolor czarny Black SC813MFTQ W/ 350W Platinum Level PWS (New Fan))
Symbol: CSE-813MFTQC-350CB2
Gwarancja 12 miesięcy
Specyfikacja
Pojemność stelaża 1U
Boczne okno Nie
Ilość zatok 3.5" 4
Układ Rack
Model Serwer
Przycisk reset Tak
Możliwości montowania w stelażu Tak
Kolor produktu Czarny
Liczba slotów rozszerzeń 1
Diody LED Zasilanie
Certyfikaty BSMI, CCC, CE/EMC, FCC B, TUV/CB
Wysokość produktu 43 mm
Szerokość produktu 437 mm
Głębokość produktu 503 mm
Zakres temperatur (eksploatacja) 5 - 35 °C
Zakres temperatur (przechowywanie) -40 - 70 °C
Dopuszczalna wilgotność względna 5 - 95%
Zakres wilgotności względnej 8 - 90%
Głębokość opakowania 754 mm
Waga wraz z opakowaniem 14,1 kg
Wysokość opakowania 216 mm
Szerokość opakowania 594 mm
Hot-swap Tak
Obsługiwane rozmiary dysków twardych 3.5"
Wejście audio Nie
Wyjście audio Nie
Obsługa Backplanes Tak
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733080
Zasilanie 350 W
Ilość jednostek zasilania 1
Zasilacz dołączony Tak
Szerokość 600mm
Długość 758mm
Wysokość 215mm