-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Remington PG9100 maszynka do włosów Czarny, Stal nierdzewna
Symbol:
PG9100
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5038061111187 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Samoostrzące się ostrza SteelWave | Tak |
| Czas pracy | 60 min |
| Dodatkowe końcówki do golenia | Trymer do włosów |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Precyzyjny trymer | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Minimalna długość włosa | 3 mm |
| Wodoodporność | Tak |
| System golący | Golarka foliowa |
| Maksymalna długość włosa | 2,5 cm |
| Samoostrzące ostrze | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Źródło zasilania | AC/Bateria |
| Czas ładowania | 4 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Etui podróżne | Tak |
| Ilość nasadek grzebieniowych w zestawie | 8 |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 170mm |
Dane producenta
Spectrum Brands
Fir Street, Failsworth
M350HS Manchester
United Kingdom
colin.williamson@eu.spectrumbrands.com
