-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Renpho Elis Solar 2 Kwadrat Czarny Elektroniczna waga osobista
Symbol:
100600314
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4897122205996 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
| Waga produktu | 1,3 kg |
| Głębokość produktu | 280 mm |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Wysokość produktu | 23 mm |
| Maksymalny udźwig | 180 kg |
| Model | Elektroniczna waga osobista |
| Kształt | Kwadratowy |
| Pomiar BMI | Tak |
| Analiza masy kostnej | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Analiza masy mięśniowej | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Kolor produktu | Czarny |
| Procent wody w organizmie | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Typ ekranu | LED |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Szerokość | 43mm |
| Długość | 310mm |
| Wysokość | 301mm |
