-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Rowenta Silence Force RO7473 4,5 l Cylinder próżniowy Suchy 400 W Worek na kurz
Symbol:
1761279
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 3221614007248 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| 2-stopniowa szczotka | Tak |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
| Tworzywo tuby | Metal |
| Rury | Teleskopowy |
| Model | Cylinder próżniowy |
| Liczba kół obrotowych 360 ° | 4 szt. |
| Ilość pyłu | 4,5 l |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Maksymalna moc wejściowa | 400 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Regulacja mocy | Mechaniczny |
| Wysokość produktu | 528 mm |
| Głębokość opakowania | 570 mm |
| Szerokość produktu | 298 mm |
| Wysokość opakowania | 358 mm |
| Szerokość opakowania | 380 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,4 kg |
| Waga produktu | 9,57 kg |
| Filtracja próżniowa powietrza | Filtr higieniczny |
| Promień działania | 12 m |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Właściwe wykorzystanie | Dom |
| Poziom hałasu | 65 dB |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
| Pielęgnacja zwierząt | Tak |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Mini szczotka turbo |
| Końcówka do tapicerki w zestawie | Tak |
| Długość przewodu | 8,4 m |
| Wskaźnik zapełnienia pojemnika na kurz | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Osłona zderzaka | Tak |
| Kraj pochodzenia | Francja |
| Szerokość | 355mm |
| Długość | 565mm |
| Wysokość | 380mm |
