-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Ruijie Networks RG-EW6000GX router bezprzewodowy 2.5 Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5.8 GHz) Czarny
Symbol:
RG-EW6000GX
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6976915003273 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 32 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Diody LED | Status |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Prąd wyjściowy | 2,5 A |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 43,8 mm |
| Waga produktu | 950 g |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Obsługa DMZ | Tak |
| IGMP snooping | Tak |
| MIMO | Tak |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 2500 Mbit/s |
| Technologia okablowania | 10/100/1000/2500Base-T |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przekazywanie PPPoE/PPTP/L2TP | Tak |
| Liczba tuneli vpn | 8 |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Czułość odbiorcy | 2.4 GHz: 802.11b: 23 dBm 802.11g: 6 Mbps 23 dBm; 54 Mbps 20 dBm 802.11n: MCS0 23 dBm; MCS7 19 dBm 802.11ac: MCS0 23 dBm; MCS7 19 dBm; MCS8 18.5 dBm; MCS9 18.5 dBm 802.11ax: MCS0 23 dBm; MCS7 19 dBm; MCS11 16.5 dBm 5 GHz: 802.11a: 6 Mbps 23 dBm; 54 Mbps 19 dBm 802.11n: MCS0 23 dBm; MCS7 19 dBm 802.11ac: MCS0 23 dBm; MCS9 17 dBm (20 Mbps/40 Mbps/80 Mbps) 802.11ax: MCS0 23 dBm; MCS9 17dBm (20 Mbps/40 Mbps/80 Mbps); MCS9 16 dBm (160 Mbps); MCS11 16 dBm (20 Mbps/40 Mbps/80 Mbps); MCS11 15 dBm (160 Mbps) |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,68 kg |
| Dołączona antena | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 4804 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 1147 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz / 5.8 GHz) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 4804 Mbit/s |
| Klient DHCP | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 5,5 dBi |
| Ilość anten | 8 |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Ethernet WAN | Tak |
| DSL WAN | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | Nieobsługiwany |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 425mm |
| Wysokość | 300mm |
