-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Telekom Speedport 7 router bezprzewodowy Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) Niebieski
Symbol:
40824393
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4025125546628 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Obsługa PoE | Nie |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Wysokość produktu | 188 mm |
| Głębokość produktu | 245 mm |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Szerokość produktu | 81 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Firewall | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Przewody | DSL |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 6760 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 3 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Port USB | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Konstrukcja anteny | Wewnętrzny |
| DSL WAN | Tak |
| Ethernet WAN | Tak |
| VDSL | Tak |
| Modem wewnętrzny | Tak |
| ADSL2 + | Tak |
| ADSL | Tak |
| Szerokość | 278mm |
| Długość | 213mm |
| Wysokość | 135mm |
