-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Teltonika TRB500 gateway/kontroler 10, 100, 1000 Mbit/s
Symbol:
983
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4779051840236 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| Rodzaj wtyku anteny | SMA |
| SMS | Tak |
| Ilość anten | 4 |
| Diody LED | Status |
| Diody LED | Moc sygnału |
| Diody LED | LAN |
| Diody LED | Zasilanie |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Stopień ochrony IP | IP30 |
| Typ mocowania | Montaż na szynie DIN/na ścianie |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Napięcie wejściowe DC | 9 - 30 V |
| Pobór mocy (max) | 6 W |
| Waga produktu | 241 g |
| Głębokość produktu | 93,4 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT) | Tak |
| zapobieganie atakom DoS | Tak |
| Zabezpieczenie firewall | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Syslog | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 75 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Taktowanie procesora | 1500 MHz |
| Panel sterowania | Nie |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Wielkość pamięci flash | 512 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Przewody | Micro-USB |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Protokół wybierania drogi | RIP-1 |
| Protokół wybierania drogi | RIP-2 |
| Protokół wybierania drogi | NHRP |
| Protokół wybierania drogi | OSPFv2 |
| Protokół wybierania drogi | EIGRP |
| Protokół wybierania drogi | BGP |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | TCP, UDP, IPv4, IPv6, ICMP, NTP, DNS, HTTP, HTTPS, SMTP, SSL v3, TLS, PPP, PPPoE, SSH, DHCP, SNMP, MQTT, Wake on LAN (WOL) |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Typ karty SIM | MiniSIM |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| Liczba jednoczesnych kart SIM | 1 |
| Szerokość | 175mm |
| Długość | 355mm |
| Wysokość | 60mm |
Dane producenta
Teltonika Networks
K. Baršausko st. 66
51436 Kaunas
Lithuania
+37037216110
info@teltonika.lt
