-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Torba rowerowa pod siodło Motus 1,5l (MOTACC0001B)
Symbol:
MOTACC0001B
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901821997898 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Zamykanie | Tak |
| Pasek na rzepy | Tak |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Wodoodporny | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zamknięcie na suwak | Tak |
| Typ produktu | Torba podsiodłowa |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Materiały | Tworzywo EVA, termoplastyczny poliuretan |
| Pojemność | 1,5 l |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 105mm |
