-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Uchwyt podłogowy Equip Bodenstandhalter 37-70/50kg 1TFT 2Ablagen Höhe czarny
Symbol:
650603
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867199299 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Stal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 15,3 kg |
| Głębokość produktu | 665 mm |
| Wysokość produktu | 1803 mm |
| Szerokość produktu | 880 mm |
| Wysokość opakowania | 115 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 16,3 kg |
| Szerokość opakowania | 365 mm |
| Głębokość opakowania | 963 mm |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Zawiera numer półek | 1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -10 - 10° |
| Regulowane półki | Tak |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Wysokość (max.) | 180,3 cm |
| Regulowany | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 400 mm |
| Maksymalny udźwig | 50 kg |
| Maksymalna wielkość ekranu | 177,8 cm (70") |
| Minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Typ mocowania | Podłoga |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Odpowiedni dla telewizji | Tak |
| Szerokość | 955mm |
| Długość | 370mm |
| Wysokość | 130mm |
