Chieftec CT-01B-350GPB zabezpieczenia & uchwyty komputerów Mini Tower Czarny 350 W
Symbol: CT-01B-350GPB
Gwarancja 24 miesięcy
317.00
szt.
Wysyłka w ciągu 7 dni
Specyfikacja
Model PC
Układ Midi Tower
Obsługiwany typ płyty głównej ATX
Kolor produktu Srebrny
Szerokość produktu 205 mm
Waga produktu 16 kg
Wysokość produktu 524 mm
Głębokość produktu 540 mm
Wyjście audio Tak
Liczba portów USB 2.0 2
Liczba portów IEEE 1394/Firewire 1
Wejście audio Tak
Zewnętrzne kieszenie na napęd 4x 5 1/4" 2x 3.5"
Dodatkowe wentylatory 1 x 120mm, 5 x 92mm
Typ zasilacza ATX 2.0
Wewnętrzne kieszenie na napęd 6x 3.5"
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733080
Zasilanie 400 W
Szerokość 232mm
Długość 465mm
Wysokość 400mm
Dane producenta
Chieftec Industrial Co., Ltd.
5F, No. 35, Lane 513, Rei Kuang Rd.,