G.SKILL ARES DDR3 2X8GB 1600MHZ CL10 XMP LOW PROFILE F3-1600C10D-16GAO
Symbol: F3-1600C10D-16GAO
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Specyfikacja
Rodzaj pamięci 240-pin DIMM
Prędkość zegara pamięci 1600 MHz
Napięcie pamięci 1.5 V
Korekcja ECC Nie
Typ pamięci PC3-12800
Opóźnienie CAS 10
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 8 GB
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Pamięć RAM 16 GB
Typ pamięci RAM DDR3
Rodzaj chłodzenia Radiator
Rodzaj opakowania DIMM
Szerokość 144mm
Długość 18mm
Wysokość 220mm
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
16 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie demontować ani nie otwierać modułów pamięci.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi elektroodpadów.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.