-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 43408 przedłużacz AV Nadajnik i odbiornik AV Czarny
Symbol:
522956
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888434089 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Szerokość pasma | 0,48 Gbit/s |
| Zestaw układów | VA6000 |
| Maksymalny dystans transferu | 100 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Metal |
| Model | Nadajnik i odbiornik AV |
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS & REACH, CP65 |
| Szerokość produktu | 82 mm |
| Wysokość produktu | 20 mm |
| Waga produktu | 200 g |
| Głębokość produktu | 49 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Szerokość opakowania | 200 mm |
| Głębokość opakowania | 115 mm |
| Ilość sztuk | 2 |
| Waga wraz z opakowaniem | 600 g |
| Wysokość opakowania | 75 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Uchwyty mocowania dołączone | Tak |
| Przewody | USB typu A na USB typu B |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wejścia RJ-45 | 1 |
| Wyjścia RJ-45 | 1 |
| Wersja USB | 2.0 |
| Ilość portów USB | 3 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu B |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 200mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
