Monitor Asus 34" TUF Gaming VG34WQML5A VA UWQHD 250Hz 2xHDMI 2xDP HUB głośniki
Symbol: VG34WQML5A
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Zostaw telefon
Rodzina: TUF Gaming
Przekątna ekranu: 34.00 cali
Typ matrycy: VA
Technologia podświetlania: LED
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Format obrazu: 21:9
Touch: Nie
Wielkość plamki: 0.232 mm
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Jasność matrycy: 400 cd/m2
Kontrast statyczny: 4000 :1
Rozdzielczość maksymalna: 3440 x 1440
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 250
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48 ~ 250 | DP: 48 ~ 250
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30 ~ 255 | DP: 255
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Zakrzywiony ekran: Tak
Normy spełniane przez monitor: TUV Flicker-free, TUV Low Blue Light, VESA AdaptiveSync Display 250Hz, VESA DisplayHDR 400, AMD FreeSync Premium
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Obsługa FreeSync: Tak
Obsługa Adaptive Sync: Tak
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]: Tak
Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]: Tak
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -10° / +10°
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Montaż VESA: 100 x 100
Nasycenie kolorów: 130% (sRGB), 95% (DCI-P3)
Pobór energii (podczas pracy): 31.00 W
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Wbudowany zasilacz: Tak
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 807,8 x 540,6 x 250
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 807,7 x 363,9 x 111
Waga z podstawą (kg): 8.10
Waga bez podstawy (kg): 5.80
Waga brutto (kg): 10.800
Zawiera baterię / akumulator: Nie
Informacje dodatkowe: Krzywizna ekranu: 1500R, HDMI 2.0, DP 1.4, HDCP 2.3, VRR Technology, HDR10
Gwarancja producenta [mies.]: 36
Wbudowane głośniki:
2 x 2W
Przekątna ekranu:
34.00 cali
Technologia podświetlania:
LED
Typ matrycy:
VA
Kolor obudowy:
Czarny (Black)
Ilość wyświetlanych kolorów:
1,07 B (10-bitowy)
Wielkość plamki:
0.232 mm
Kontrast statyczny:
Format obrazu:
21:9
Regulacja wysokości:
Tak - 130mm
Rozdzielczość maksymalna:
3440 x 1440
Waga bez podstawy (kg):
5.80
Wyposażenie dodatkowe:
Waga brutto (kg):
10.800
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]:
-5° / +20°
Montaż VESA:
100 x 100
Pobór energii (podczas pracy):
31.00 W
Wbudowany zasilacz:
Tak
Kąt widzenia poziomy (H):
178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V):
178.00 stopni
Rodzina:
TUF Gaming
Jasność matrycy:
400 cd/m2
Touch:
Nie
Powłoka ekranu:
Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Obrót wokół własnej osi [Swivel]:
-10° / +10°
Czas reakcji matrycy:
1.000 ms
Zakrzywiony ekran:
Tak
Złącza zewn.:
Obsługa FreeSync:
Waga z podstawą (kg):
8.10
Nasycenie kolorów:
130% (sRGB), 95% (DCI-P3)
Normy spełniane przez monitor:
AMD FreeSync Premium, TUV Flicker-free, TUV Low Blue Light, VESA AdaptiveSync Display 250Hz, VESA DisplayHDR 400
Pobór energii (tryb czuwania):
0.50 W
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm):
807,8 x 540,6 x 250
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm):
807,7 x 363,9 x 111
Zgodność z technologią HDCP:
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz):
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz):
HDMI: 48~250 | DP: 48 ~ 250
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz):
HDMI: 30 ~ 255 | DP: 255
Obsługa Adaptive Sync:
Gwarancja producenta [mies.]:
36
Zawiera baterię / akumulator:
Nie
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]:
Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]:
Dane producenta
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist