Philips Signage Solutions 32BDL4511D/00 signage display Cyfrowa tablica A 81,3 cm (32") ADS 400 cd/m2 Full HD Czarny 24/7
Symbol: 32BDL4511D/00
Gwarancja 24 miesięcy
szt.
Wysyłka w ciągu 7 dni
Specyfikacja
Interfejs do montażu panelu 200 x 200
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Rodzaj produktu Cyfrowa tablica A
Przeznaczenie Wewnętrzna
Standard VESA Tak
Orientacja Poziomy/Pionowy
Kolor produktu Czarny
Pobór mocy 36 W
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Klasa efektywności energetycznej (SDR) G
Napięcie wejściowe AC 100/240 V
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Częstotliwość wejściowa AC 50 - 60 Hz
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 36 kWh
Głębokość wyświetlacza 65,1 mm
Wysokość wyświetlacza 425,4 mm
Szerokość wyświetlacza 726,5 mm
Waga wyświetlacza 5,7 kg
Zakres wilgotności względnej 20 - 80%
Dopuszczalna wilgotność względna 5 - 95%
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 60 °C
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C
Przewodowa sieć LAN Tak
Przeznaczenie Reklama w telewizji
Czas pracy (godziny / dni) 24/7
Baterie w zestawie Tak
Przewody Prąd przemienny
Przewody RS-232
Przewody DisplayPort
Przewody Czujnik podczerwieni
W zestawie pilot zdalnego sterowania Tak
Kolory wyświetlacza 16.7 miliona kolorów
Technologia wyświetlacza ADS
Natywna częstotliwość odświeżania 60 Hz
Rozmiar plamki 0,36375 x 0,36375 mm
Jasność 400 cd/m²
Typ HD Full HD
Czas odpowiedzi (typowy) 8 ms
Typ matrycy ADS
Współczynnik kontrastu (typowy) 1200:1
Przekątna ekranu 32"
Kąt widzenia w poziomie 178°
Współczynik kontrastu (dynamiczny) 500000:1
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Wskaźnik zamglenia 25%
Żywotność panelu 50000 h
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Ilość wbudowanych głośników 2
Wbudowane głośniki Tak
Moc wyjściowa (RMS) 20 W
Wersja USB 2.0
Wejście DisplayPort 1
Port USB Tak
Wyjście DisplayPort 1
Ilość portów USB 2
Ilość portów HDMI 3
Wersja HDMI 2.0
Ilość DisplayPort 2
Port DVI Tak
Zdalne wejście IR 1
Ilość portów DVI-I 1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Ilość portów wyjściowych HDMI 1
RS-232C Tak
Ilość portów wejściowych HDMI 2
Zdanlne wyjścia IR 1
Format kompresji zdjęć PNG
Format kompresji zdjęć JPG
Format kompresji zdjęć BMP
Obsługiwane formaty plików wideo MPEG
Obsługiwane formaty plików wideo H.264
Obsługiwane formaty plików wideo H.265
Obsługiwane formaty plików wideo H.263
Obsługiwane formaty audio HE-AAC
Obsługiwane formaty audio AAC
Szerokość 518mm
Długość 280mm
Wysokość 905mm