Przetwornica obniżająca napięcie do 12V 100W ATTE ASDC-100-120-OF
Symbol: 68214
Kurier 15.99
Kurier InPost 15.99
Kurier (pobranie) 21.99
Kurier InPost (pobranie) 21.99
Dostępność Mało
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Model: ASDC-100-120-OF
Najważniejsze cechy produktu
  • Niezawodna konwersja napięcia wejściowego na 12 VDC - idealna do zasilania kamer IP, rejestratorów lub innych urządzeń 12 V.
  • Wysoka moc wyjściowa 100 W przy minimalnym nagrzewaniu układu oraz sprawnością nawet do 92 %.
  • Sygnalizacja obecności napięcia wyjściowego poprzez diodę LED PWR.
  • Wbudowane zabezpieczenia przeciwprzepięciowe i przeciwprzeciążeniowe.
Przeznaczenie
Moduł ASDC-100-120-OF świetnie sprawdzi się w profesjonalnych instalacjach zasilania rozproszonych urządzeń, takich jak kamery IP, rejestratory, punkty dostępowe Wi-Fi czy inne urządzenia wymagające stabilnego napięcia 12 VDC przy dużych mocach w systemach CCTV i automatyki budynkowej.