-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Thermal Grizzly Minus Pad extreme 2
Symbol:
100671795
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4260711992209 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Model | Podkładka termiczna |
| Waga produktu | 42 g |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 1 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Szerokość opakowania | 180 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 50 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 140 mm |
| Szerokość | 21mm |
| Długość | 185mm |
| Wysokość | 140mm |
