-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Tor Carrera Nintendo Mario Kart 2,9 m
Symbol:
20063028
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4007486630284 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Maksymalna liczba odtwarzaczy | 2 |
| Kompatybilność z marką | Carrera |
| Kolor produktu | Zielony |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Materiały | Plastik |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Zalecany wiek (min) | 3 lata |
| Typ produktu | Zestaw pojazdów i torów |
| Wymagane baterie | Tak |
| Głębokość produktu | 875 mm |
| Długość toru zabawkowego | 2,9 m |
| Szerokość produktu | 1140 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Liczba pojazdów jest zawarta | 2 |
| Szerokość | 500mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 302mm |
