-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Tor Carrera Super Rally 4,9 m
Symbol:
20062495
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4007486624955 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Carrera |
| Zalecany wiek (min) | 6 lat |
| Typ produktu | Zestaw pojazdów i torów |
| Materiały | Plastik |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Liczba kontrolerów | 2 |
| Długość toru zabawkowego | 4,9 m |
| Głębokość produktu | 680 mm |
| Szerokość produktu | 1580 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Liczba pojazdów jest zawarta | 2 |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 405mm |
| Wysokość | 582mm |
