-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Uchwyt ścienny do TV MANHATTAN 461283 37-70" LED/LCD 50kg obrotowy uchylny
Symbol:
461283
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 15.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0766623461283 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Stal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 6,25 kg |
| Wysokość produktu | 430 mm |
| Szerokość produktu | 660 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -20 - 10° |
| Kąt obrotu | 180° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Głębokość (max.) | 47,5 cm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 400 |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 177,8 cm (70") |
| Minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Typ mocowania | Ściana |
| Maksymalny udźwig | 50 kg |
| Szerokość | 700mm |
| Długość | 220mm |
| Wysokość | 70mm |
Dane producenta
IC INTRACOM Vertriebs GmbH
Lohbacher Str 7
58553 Halver
Germany
4823537007300
info@ic-intracom.com
