Wyrzynarka 18V bez aku +brzeszczoty DJV180ZX MAKITA
Symbol: DJV180ZX
Gwarancja 12 miesięcy
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Specyfikacja
Kolor produktu Niebieski
Kolor produktu Czarny
Odpowiednie do materiałów Aluminium, Stal, Drewno
Regulowana prędkość Tak
Rodzaj uchwytu Uchwyt lufy
Ilość prędkości 1
Moc pobierana 340 W
Źródło zasilania Bateria
Waga produktu 3 kg
Głębokość cięcia drewna 13,5 cm
Głębokość cięcia aluminium 2 cm
Długość cięcia 2,6 cm
Skok jałowy (maks.) 2600 spm
Głębokość cięcia w stali 1 cm
Walizka Nie
Ładowarka akumulatorów Nie
Akumulator Nie
Szerokość 340mm
Długość 90mm
Wysokość 235mm