Zasilacz Enermax Revolution D.F.12 850 W 20+4 pin ATX ATX Biały (ETV850G-W)
Symbol: ETV850G-W
Gwarancja 24 miesięcy
657.00
szt.
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Specyfikacja
Umiejscowienie wentylatora Górne
Rodzaj chłodzenia Aktywne
Kolor produktu Biały
Wbudowany wyłącznik Tak
Liczba wentylatorów 1 wentylator
Łączna moc 850 W
Łączna moc (+3.3 V) 100 W
Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V1) 70,8 A
Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) 20 A
Łączna moc (+5 V) 100 W
Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) 20 A
Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) 3 A
Łączna moc (+12 V) 849,6 W
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Funkcje ochrony zasilania Zabezpieczenie przeciążeniowe
Funkcje ochrony zasilania Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
Funkcje ochrony zasilania Ochrona przez zbyt wysokim napięciem
Funkcje ochrony zasilania Nadprądowe
Funkcje ochrony zasilania Krótkie spięcie
Funkcje ochrony zasilania Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Prąd wejściowy 10 A
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Wysokość produktu 86 mm
Szerokość produktu 122 mm
Głębokość produktu 150 mm
Przeznaczenie PC
MTBF (Średni okres międzyawaryjny) 100000 h
Wersja ATX 3.1
Rodzaj zasilacza (PSU) ATX
Certyfikat 80 PLUS 80 PLUS Gold
Złącza zasilania PCI Express (12+4 pin) długość kabla 600 mm
Typ okablowania W pełni modułowy
Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) 3
Złącza zasilania PCI Express (12+4 pin) 1
Długość kabla zasilającego SATA 450 mm
Długość kabla zasilającego SATA 115
Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego 450 mm
Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego 150
Długość kabla zasilającego CPU 70 cm
Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) Tak
Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) Tak
Motherboard power connector 20+4 pin ATX
Ilość złączy zasilających SATA 8
Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) 4
Szerokość 170mm
Długość 400mm
Wysokość 350mm