Zasilacz buforowy SMPS 24V 3A 72W ATTE AUPS-70-240-XL1
Symbol: 21366
Paczkomat InPost 0
Kurier InPost 15.99
Kurier (pobranie) 21.99
Kurier InPost (pobranie) 21.99
Dostępność Mało
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Model: AUPS-70-240-XL1
Przeznaczenie
 Obudowy zewnętrzne serii ABOX stanowią wygodne rozwiązanie problemu ochrony urządzeń oraz połączeń kablowych montowanych w warunkach zewnętrznych. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne zapewnia odporność na promieniowanie UV i pozostałe, niekorzystne czynniki atmosferyczne. Dostępne w ofercie modele zostały wyposażone w blachę montażową, posiadającą specjalne otworowanie w rastrze 10,8mm. Jest ono kompatybilne z rozstawem otworów montażowych modułów do zabudowy. Systemowe rozwiązanie pozwala na pionowy lub poziomy montaż wybranych urządzeń w dowolnej, otworowanej części blachy montażowej.
NAJWAŻNIEJSZE CECHY
  • kompletne rozwiązanie zasilania urządzeń CCTV w małogabarytowej obudowie
  • centralne buforowanie zasilania
  • niskie nagrzewanie wnętrza obudowy dzięki wysokiej sprawności zasilacza
  • łatwy montaż modułów posiadających otworowanie w rastrze 10,8 mm