Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsV F4-3200C16D-32GVK (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3200 MHz; CL16)
Symbol: F4-3200C16D-32GVK
Gwarancja Brak
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Kurier (Pobranie) 21.99
Dostępność Średnia dostępność
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Specyfikacja
Napięcie pamięci 1.3
Napięcie pamięci 1.2 V
Obsługa kanałów pamięci Podwójny
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Pamięć RAM 32 GB
Korekcja ECC Nie
Rodzaj chłodzenia Radiator
Kolor produktu Czarny
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Prędkość zegara pamięci 3200 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Wysokość produktu 42 mm
Szerokość 143mm
Długość 20mm
Wysokość 220mm
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.