-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Ceva Feliway Optimum komplet dyfuzor + wkład
Symbol:
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 3411113030483 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria produktu | Preparat na stres |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Stres |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wspomaganie apetytu |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Waga produktu | 50 g |
| Pojemność | 48 ml |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 73mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi.
• Chronić przed dziećmi.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
