-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Crucial P310 4 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe
Symbol:
CT4000P310SSD8
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0649528942258 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Pojemność pamięci SSD | 4 TB |
| Prędkość odczytu z nośnika | 7100 MB/s |
| NVMe | Tak |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Współczynnik TBW | 800 |
| Prędkość zapisu nośnika | 6000 MB/s |
| Losowe czytanie | 1000000 IOPS |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Losowe zapisywanie | 1000000 IOPS |
| Certyfikaty zgodności | Chiny RoHS |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | BSMI |
| Szerokość | 20mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 98mm |
Dane producenta
Crucial
Poland
