-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 42781 huby i koncentratory 480 Mbit/s
Symbol:
1101578
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888427814 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 8 m |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Realna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Zasilane przez USB | Tak |
| Waga produktu | 331 g |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 4 |
| Interfejs | USB 2.0/1.1 |
| Złącze(a) | 1x USB-A M, 4x USB-A FM |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84719000 |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 210mm |
| Wysokość | 210mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
